Recruiters met een missie

Bij de eerste ontmoeting is het raak: een perfecte match. Op naar een lange, gelukkige toekomst samen.

Findr Recruitment: voor werknemers, werkgevers én recruiters met drive.

Ontdek onze vacatures  Inschrijven

Recruiters met een missie

Bij de eerste ontmoeting is het raak: een perfecte match. Op naar een lange, gelukkige toekomst samen.
Findr Recruitment: voor werknemers, werkgevers en recruiters met drive.

Ontdek onze vacatures  Inschrijven

Finding People is our Job!

Alert, gedreven en verfrissend.

Maar ook ervaren, vakkundig en vastberaden. Dát is Findr Recruitment. Wij koppelen de beste werknemers en de leukste werkgevers aan elkaar. En daarom hebben we een club van uitblinkers om ons heen verzameld. Mensen met energie, een netwerk en vooral drive.

Wil je weten hoe we jou kunnen helpen?

Bekijk hieronder snel onze vacatures om te zien of jouw droombaan erbij zit of neem contact met ons op om te bespreken wat we voor je kunnen betekenen.

Onze vacatures

Vacatures
De leukste vacatures in je mail
Waarom zelf zoeken als je de nieuwste vacatures ook gewoon in je mailbox kunt ontvangen?

Ontmoet ons team

Alexander Israëls

Partner 

Automotive Recruiter

  1. Instagram
  2. Facebook
  3. Linkedin
  4. Alexander@findr.nl
  5. 06-21907305
Kirstin Menger

Partner

Interim Recruiter

  1. Instagram
  2. Facebook
  3. Linkedin
  4. Kirstin@findr.nl
  5. 06-5551238
Robert Kimya

Owner
Director

  1. Instagram
  2. Facebook
  3. Linkedin
  4. Robert@findr.nl
  5. 06-58859312
Ricardo Aguado

Owner
Director

  1. Instagram
  2. Facebook
  3. Linkedin
  4. Ricardo@findr.nl
  5. 06-55322581
Addy Visser

Partner

IT Recruiter 

  1. Instagram
  2. Facebook
  3. Linkedin
  4. Addy@findr.nl
  5. 06-38001094
Chris Houweling

Partner 

Supply Chain & Logistiek Recruiter

  1. Instagram
  2. Facebook
  3. Linkedin
  4. Chris@findr.nl
  5. 06-45474517
Nina van de Worp

Recruitment
Specialist

  1. Instagram
  2. Facebook
  3. Linkedin
  4. Nina@findr.nl
  5. 06-21913555
Nicole Gerritsen

Partner
Zorg Recruiter

  1. Instagram
  2. Facebook
  3. Linkedin
  4. Nicole@findr.nl
  5. 06-42878771
Steven Eikelboom

Recruitment
Specialist

  1. Instagram
  2. Facebook
  3. Linkedin
  4. Steven@findr.nl
  5. 06-15495170
Powered by OTYS
Findr gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.